Марешки води Деко в Локо Пд

9537
45

Още един варненец ще се пръсиедини утре към тима на Локомотив (Пловдив), съобщава ВарнаУтре. Това е Николай Станков - Деко, който за последно игра през миналия сезон в Добруджа. Преди това Деко бе част от селекцията на Илиан Илиев в Берое.

Станков е поканен лично от новия собственик на Локомотив Веселин Марешки. Варненецът ще подпише договор със смърфовете за една година утре, като тогава ще направи и първа тренировка с тима на пловдивчани.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Локо Пд
Всички новини по темата: (38)

Виж коментарите (45)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!