Новият собственик на Локомотив Пд Веселин Марешки привика административния директор на клуба Атанас Узунов в офиса си във Варна. 
Двамата днес ще обсъдят финансовото положение на тима, както и това дали да бъдат привличани нови футболисти в отбора или да се разчита на тези, които останаха на "Лаута".
Самите играчи от "черно-белия" тим очакват с нетърпение да се срещнат с Веселин Марешки, за да чуят от него плановете му за бъдещето на клуба.