Бившият собственик на Ботев Пловдив Димитър Христолов е осъдил ЦСКА за 325 000 евро. Това съобщи самият той за Plovdiv24.bg. Делото се гледало по повод жалбата на Димитър Христолов за неизплатените суми за Йордан Минев и Дормушали Саидходжа
От тука нататък най-вероятно ЦСКА ще обжалват, но при евентуално потвърждение на по висша инстанция на спечеленото от Христолов дело държавата ще има възможност да събере над 600 000 лева. 
Както е известно старото дружество на бившият собственик на "канарчетата" е със синдик, който има право да се разпорежда с всичките активи на дружеството.