ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (10)
Боби поздрави най-добрите 16 тима в Ариана Аматьорска Лига
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:19 / 05.07.2012Коментари (1)1798
©
Големият финален турнир Ариана Аматьорска Лига 2012 започва утре в центъра на Пловдив. По този повод президентът на БФС Борислав Михайлов поздрави най-добрите 16 тима, които ще се борят за титлата в надпреварата и специалната награда - демонстративен мач срещу шампиона на България "Лудогорец".

"Най-добрите 16 аматьорски тима достигнаха заслужено до последната решителна фаза на турнира на Ариана, след като показаха красив и резултатен футбол по време на регионалните кръгове на първенството. Сега предстои най-трудното - турнир между най-стойностните аматьорски отбори на България. Пожелавам успех и спортен късмет на всички състави и нека най-достойният победи." - заяви Боби Михайлов.

Шампионите от регионалните турнири в Благоевград, София, Пловдив, Стара Загора, Плевен, Русе, Варна и Бургас, както и техните подгласници ще определят големия шампион на Ариана Аматьорска Лига 2012 между 6-8 юли.

Всички срещи от турнира ще се играят на атрактивното мобилно съоръжение "Ариана Арена" с трибуни за 550 души, което ще бъде изградено на пл. "Централен" в Пловдив.

Финалният двубой в Ариана Аматьорска Лига 2012 ще бъде в неделя от 17.20 часа, а демонстративният мач с участието на шампиона на България "Лудогорец" е с начален час 19.30.

 

Още по темата: общо новини по темата: 7
09.07.2012
07.07.2012
05.07.2012
04.07.2012
28.06.2012
19.06.2012
предишна страница [ 1/2 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Актуални Четени Теми
Официално: Лидерът в Полша представи Артур Платек!
Илиев: Глътка свеж въздух, но само една малка крачица в правилната посока
Косич: Няма време за празненства! Всички, свързани с клуба, трябва да бъдат сплотени
Локо вкара 4 в "Коматево" и сложи край на ужасната си серия
Русев ги започна в WWE! Българинът с първи успех в кеча след завръщането!
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: