На вчерашната първа пресконференция на Ботев Пловдив, спортно-техническия директор на "канарчетата" Александър Александров-Кривия изясни връзката на тима с Раковски, предаде репортер на Plovdiv24.bg
"Не искам да се спекулира, че Раковски е наш сателит, просто си сътрудничим", уточни Кривия.

"Няколко футболисти от досегашния отбор ще заминат в Раковски. Само Николай Домакинов ще бъде преотстъпен за 6 месеца. Освен това и наши юноши ще отидат в този отбор", добави Александров.