Емил Велев: Локо ще бъде фактор и през следващия сезон

5260
44

Треньорът на Локо (Пд) Емил Велев ус­покои феновете, че "черно-белите" ще бъдат фактор и през следващата година.

"Започваме на 15 юни. Всички спеку­лират, че ще имаме напуснали, но аз съм сигурен, че повечето основни футболисти ще останат в отбора. Може да ни напуснат един-двама, но аз ве­че съм намерил за­местници. Смятам, че с 2-3 нови класни попълнения ще сформираме боеспособен състав. Прио­ритет ще ни бъде вратарският пост, ка­то аз съм набелязал вече футболист, кой­то е българин", каза старши треньорът на "смърфовете".

Велев е на мне­ние, че преди мачо­вете от евротурнирите трябва да срещнат повече класни тимо­ве в контролите.

"Първият лагер ще ни е в Банско. Има вероятност да игра­ем контроли в Ав­стрия и Швейцария, но това се договаря. На мнение съм, че само със стойностни клубове в проверки­те ще ни покажат ни­вото, което сме дос­тигнали", завърши специалистът.

Източник: "Меридиан Мач"


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Локо Пд
Всички новини по темата: (38)

Виж коментарите (44)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!