Локо се завърна в Елитната до 19

2854
6

Отборът на Локомотив Пловдив се завърна в Елитната юношеска група до 19 години след една година отсъствие. Възпитаниците на Петър Пашев се наложиха с минималното 1:0 над старозагорския Траяна в мач-бараж на неутрален терен игран в Първомай. 
Макар и трудно "черно-белите" стигнаха до ценния успех с попадение на Петър Челибиев.
Днес от 18,00 часа на Лаута е първият осминафинален мач за републиканско първенство за деца, където тимът воден от Красимир Димитров приема Ботев (Враца) на Лаута.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Локо Пд
Всички новини по темата: (38)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!