Феновете на Локо превзеха Бургас и най-вече морската му градина, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Още от сутринта "черно-белите" ултраси започнаха да прииждат с коли и да засядат по крайбрежните капанчета, огласяйки с песните си морския град.
Феновете на Локо превзеха Бургас и най-вече морската му градина, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Още от сутринта "черно-белите" ултраси започнаха да прииждат с коли и да засядат по крайбрежните капанчета, огласяйки с песните си морския град.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!