Светослав Петров няма да играе повече за Ботев Пловдив, пише официалният сайт на тима. Ръководството на клуба постигна договорка с играещия помощник на Милен Радуканов и двете страни ще прекратят договорните си отношения.
Петров дойде в Пловдив като част от екипа на бившия треньор, но бързо се наложи да облече отново екипа и се върна на терена.
Междувременно "жълто-черните" започнаха подготовката си за следващия шампионатен мач на базата в с. Оризари. Костадин Видолов и екипът му проведоха там заниманията в понеделник и вторник, а утре около 12 часа ще стане ясна и програмата за третият заключителен дял от сезона в Източната "Б" група.












Ботев Пд1912
на 27.03.2012 г.
Естествено и всички помяри , които докараха с влаха да напускат доброволно.
pocoloco
на 27.03.2012 г.
този неадекватник винаги е бил един от най-некадърните футболисти, изобщо в историята на родния футбол!
RUSH
на 27.03.2012 г.
глей ги тея как се отнасят към талантливите младежи
БУЛТРАС
на 27.03.2012 г.
Редно е и гумената кукла да си тръгне със собственика
Фелибелията
на 27.03.2012 г.
Язък! Тц-тц-тц..... Поне един бенефис да му бяхме спретнали, а така...
jordanss
на 27.03.2012 г.
Дано Коцето да ви оправи отбора, да ги нахъса за игра.Само Локо.
johny1912
на 27.03.2012 г.
Много хора не разбраха ,но..... Жив и здрав да е! Пожелавам му успехи в следващия му отбор (ако има такъв)!
golemiapi4
на 27.03.2012 г.
така и не разбрах защо изобщо го картотекираха
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!