Спортните новини: Днес (5) | Вчера (26)
Блестящ Красен Трифонов носи трите точки на Атлетик срещу Маноле
Автор: Екип Plovdiv24.bg 14:33 / 19.03.2012Коментари (3)3987
Бившият футболист на Локомотив Пловдив Красен Трифонов изигра много силен мач за своя Атлетик (Куклен) при победата с 2:0 вчера срещу Марица-2003 - Маноле.

Крилото на Атлетик се развихри пред пълните трибуни на стадиона в Куклен и беше неудържим от играчите на гостуващия тим. Именно той даде преднина на домакините в 35-ата минута, след един пробив отляво и с прецизен удар вкара за 1:0.

След почивката домакините вкараха втори гол с което и предрешиха мача. Нападателят Никола Николов вкара много красив гол стил "Дел Пиеро". Николов овладя една топка на границата на наказателното поле, след което с техничен удар парализира стража на Маноле, който изгледа как коженото кълбо се спира в неговата мрежа за крайното 2:0.

В следващият кръг Атлетик гостува на лидера Евроколеж - Пловдив в Оризари. Двубоят е неделя от 15,00 часа.