Отборът на Брестник загуби с 0:2 гостуването си Ботев (Гълъбово) в мач от 23-ия кръг на Югоизточната "В" група. 
Възпитаниците на Георги Недевски не можаха да си вкарат положенията в тази среща и заслужено бяха вадиграни от домакините, с голове в началото и края на мача. 
В следващият кръг, който е на 25 март (неделя) Брестник приема Мастер (Бургас) на "Беркут".