Надраскаха и най-високия билборд на Ботев

24003
127

Поредният билборд на Ботев Пловдив бе "омазан" днес навръх 100-годишния юбилей на "канарчетата" забеляза репортер на Plovdiv24.bg.
Билболрдът, който се извисява на височина от 30 метра на една от кооперациите в района на Сточна гара също бе надраскан. 
Както е известно точно преди три дена вандали поругаха други билбордове на Ботев Пловдив, които красят града по-случай юбилея на "жълто-черните".


Още по темата: Зимна подготовка и селекция на Ботев 2011/12
Всички новини по темата: (51)

Виж коментарите (127)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!