Точно в Деня на жената ръководството на Локомотив (Пд), съвместно с Клуба на привържениците на черно-белите и модна агенция "Визаж", решиха да организират конкурс за красота Мис Бесика 2012. В надпреварата могат да се включат всички дами, които по един или друг начин подкрепят черно-бялата идея.
Няма ограничения за записване, а предварителният кастинг ще се състои на 1 април (неделя) от 13 часа в залата за пресконференции на стадион "Локомотив". На него ще бъдат избрани финалистките, като самият конкурс ще се проведе по-късно през април. Точната дата и мястото на събитието ще бъдат обявени официално на по-късен етап.
Идеята е с този конкурс Локомотив (Пд) да възобнови традициите от 30-те и 40-те години на миналия век в Пловдив. Тогава спортните клубове в града редовно са си организирали балове, които са се превръщалите в едни от най-значимите събития под тепетата.
Източник: lportala.net












stoilbotev
на 09.03.2012 г.
Сигурно е забранен за блондинки.
Локо-кн
на 09.03.2012 г.
Верно че Бобгей е номер едно,ама и на Вълчо жена му,Желязка не е за изхвърляне.
ingu
на 09.03.2012 г.
Много хубава инициатива!Браво ще е супер ако се възобнови традицията!
ingu
на 09.03.2012 г.
жълтурасти гледайте си любимия филм "Клетка за птици" или там както се казваше тея педалска история и не се занимавайет с мъжки работи
Fallen_Angel
на 09.03.2012 г.
[url]http://d.pr/8B78[/url] - то си има Мис Бесика...
bonzo
на 09.03.2012 г.
Бобчо - фаворит със заголен 'теракот' и мними водни цайси (те служат да не му пръскат перлени струйки на очите)
Nako_1912
на 08.03.2012 г.
Браво за идеята! Вижте поне конкурса да е мис мокра фланелка..:))
danny
на 08.03.2012 г.
с две ръце за бобтаил
miro1912
на 08.03.2012 г.
МИС обесена
bart69
на 08.03.2012 г.
е защо в залата за пресконференции,направо в съблекалнята:)))))
AlexA
на 08.03.2012 г.
Мис Бесика там на "Скобелева" ехахахахх :))))) да е търсят :))))).Шегичка буферчета :)
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!