Дадоха железничарското дерби на Ахмед Ахмед
Бургазлията Ахмед Ахмед получи наряд да ръководи железничарското дерби между Локомотив София и Локомотив Пловдив.
Помощници на Ахмед ще са Николай Христов и Станимир Илков също жт Бургас. Четвъртия съдия ще е Ангел Баялцалиев от София.