Футболистите на Ботев Тодор Неделев и Ивайло Димитров-Шведа са с леки травми, след контролата с Черноморец Бургас (0:3). 
Юношата на "канарчетата" е със схващане в задния бедрен мускул на десния крак, докато Шведа е с натъртено рамо.
Очаква се до началото на лагера в Турция и двамата да са напълно възстановени.