Коко Динев яхна нов Линкълн
Собственикът на Локо (Пд) Коко Динев отново шокира Сандански, след като близо две седмици кръжи из улиците на курортния град със супер луксозен американски джип.
Босът на "смърфовете" е решил да смени мерцедеса си 63 AMG с Линкълн Навигатор. Черната машина е последен модел на американския гигант за автомобили и бие на очи от далеч. Коко Динев е купил луксозното возило от Америка и се радва на всичките екстри, които джипът предоставя.
Недоброжелатели на боса разкритикуваха, че машината била разиграна в казино и затова бизнесменът го е придобил. Според всекидневника обаче собственикът на Локомотив е броил кеш парите за возилото.
Източник: в. "Меридиан Мач"