Отборът на Ботев се подсили със защитникът на Черноморец Бургас Венцислав Бонев, съобщиха от пресслужбата на клуба край Бирената, пред репортер на Plovdiv24.bg.
Утре "канарчетата" ще подпишат с още един футболист. Това е полузащитникът на Левски Мариян Огнянов, който вече се е договорил с ръководството на пловдивчани.
Очаква се утре двамата футболисти да се присъединят към лагера на "жълто-черните" в Сандански.
Ботев се подсили с нови двама
Венцислав Бонев
Мариян Огнянов