Бетани Матек-Сандс пречупи Цвети на "Хопман къп"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
13:20 / 06.01.2012
1695
Най-добрата ни българска тенисистка Цветана Пиронкова записа трета поредна загуба на сингъл на турнира "Хопман Къп" в Пърт (Австралия). 

Пловдивчанката отстъпи с 0:2 (4:6, 4:6) от американката Бетани Матек-Сандс.

Нашето момиче за жалост не успя да се противопостави на разнообразната игра на опонентката си и след късен пробив в първия и ранен във втория сет загуби двубоя.

Така като ключов ще се окаже сблъсъка между Григор Димитров и Марди Фиш. При успех на световния №8, САЩ ще заеме второто място в групата, а България ще остане трета.

По-рано тази сутрин фаворитът Чехия се справи изразително с отбора на Дания и си подсигури място в утрешния финал.




Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 16
Днес: 1


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).