Пропада лагера и контролите на Локо в Сандански

3816
23

Пропадна турнирът на Локомотив в Сандански. Новината съобщи наставникът на пловдивчани Емил Велев пред Дарик.
"Имаме проблеми с терените в Сандански. Не знам дали още първия лагер няма да бъде променен. Ще търсим други места за тренировки, тъй като искам около подготовката всичко да е перфектно и да нямаме проблеми около нея. Оказа се, че има много отбори в Сандански, а знаете, че терени няма много там. Някои отказват да ни пускат на терените, правели ги. Ще се разбере в близките дни. Ако така се развият нещата, да няма лагер в Сандански, то ще пропадне и турнирът, заяви Велев. Търсим варианти и в България и в чужбина, макар разликата в парите да е почти двойна. Какво да правим, ако искаме да постигнем нещо този сезон трябва да се подготвим добре", заяви наставникът на Локомотив.
 


Още по темата: Локо на турнир в Сандански (2012)
Всички новини по темата: (47)

Виж коментарите (23)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).