Шефове на "Цар Симеон" ще правят оценка на сезона
Ръководството на пловдивския колоездачен клуб "Цар Симеон 1898" ще се събере тези дни на специално заседание, на което да направи оценка на представянето на всички отбори в клуба през изминалия спортно-състезателен сезон.
На сбирката ще бъде обсъдена работата както в детско-юношеската школа, така и ще се направят персонални оценки на всички състезатели от представителния мъжки отбор. На заседанието ще присъстват главният треньор на клуба Петър Павлов и членовете на управителния съвет.
Ще бъде направена и оценка от представянето на колоездачите на "Цар Симеон 1898" в 61-ата Международна колоездачна обиколка на България.
Както е известно представителният мъжки тим на клуба, както и юношеските формации в момента са във ваканция и не са започнали официално още своята предсезонна подготовка.
Въпреки, че тазгодишният спортно-състезателен сезон приключи, главният треньор на "заристите" Петър Павлов не е разпуснал във авканция възпитаниците си и те правят леки тренировки по желание, за да не излизат от спортна форма.
С мъжкия отбор тренират и почти всички състезатели от юношите, старша възраст.
По-интензивните натоварвания ще бъдат малко по-късно, когато ще започне и същинската част от предсезонната подготовка.