Дават Ботев - Черноморец по телевизията

7044
36

Двубоят между отборите на Ботев и Черноморец Бургас за Купата на България ще бъде предаван пряко по телевизията. 
TV+ ще излъчи пряко срещата, която БФС трябва днес по-късно на заседание на Спортно-техническата комисия, официално да даде съгласието си мача да се играе в неделя. 
Както е известно двата тима изпратиха писмо до Профилигата, че се съгласяват двубоя да е на 04.12.11 (неделя) от 13 часа.


Още по темата: Купа на България - сезон 2011/2012
Всички новини по темата: (221)

Виж коментарите (36)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!