Брестник се дъни у дома срещу Розова долина
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:29 / 28.11.2011Коментари (2)2511
Брестник завърши 2:2 у дома срещу Розова долина в мач от 18-ия кръг на Югоизточната "В" група.

Срещата на стадион "Беркут" започна добре за брестничани, които поведоха с гол на своя капитан Александър Стойчев-Легендата. Гостите от Казанлък обаче бързо се върнаха в мача и само няколко минути преди края на първата част изравниха чрез Щерю Щерев. В 50-ата минута Брестник отново излезе напред в резултата с гол на младока Станимир Ковачев. Четвърт час преди края на мача гостите отново възстановиха равенството след прекрасен гол от пряк свободен удар на Сюнетчиев.

След това равенство Брестник заема 4-то място с 31 точки и изостава на 6 от лидера Тунджа (Ямбол). Розова долина е 14-ти с актив от 13 точки.