Велев: Следващия сезон смятам, че ще бъдем още по-добри
Старши-треньорът на Локомотив Емил Велев заяви след края на мача с Миньор, че само малшанса попречи на неговити футболисти да отбележат гол, с който да победят "чуковете".
"Аз съм казал на футболистите да играят по този начин - агресивно, непрекъснато да се атакува", каза наставник на"смърфовете".
"Отборът трябва да се обиграва. Следващия сезон смятам, че ще бъдем още по-добри", добави Велев.
Той също така сподели, че отборът се нуждае от 2-3 нови попълнения.