Коко Динев напусна бесен "Лаута" след победата на неговия тим над Ботев

9765
23

Шефът на Локомотив, Константин Динев напусна бесен "Лаута" след победата с 2:1 над Ботев Враца. Не е ясно какво е продиктувано лошото му настроение, но Динев подмина чакащите го репортери като малки гари. 
По всяка вероятност босът е останал разочарован от играта на отбора, независимо, че неговият отбор спечели три точки.


Още по темата: Локомотив - Ботев Враца (12.11.11)
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (23)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!