Емил Велев: Победата дойде трудно, но мисля, че е сладка

3633
10

Наставникът на Локомотив, Емил Велев остана много доволен от дебюта си за пловдивчани, в който неговия тим се наложи с 2:1 на Ботев (Враца). 
"Победата дойде трудно, но мисля, че е сладка. Гледах мача спокойно, но има напрежение в такива мачове, когато противникът те поведе. Затова пък се играе 90 минути и успяхме да обърнем", коментира Велев.

На въпрос, защо не е включил Ненад Лукич в групата, Велев отговори: "Преценихме, че за този мач Лукич няма да ни бъде нужен, но това не значи, че няма да попада в нея занапред. Както казах и преди ще търсим нови футболисти във всички звена, но не трябва да пазаруваме на килограм".



Още по темата: Локомотив - Ботев Враца (12.11.11)
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!