Локо и Ботев си размениха по един разгром при юношите

Коментари (11)
15:04 / 22.10.2011
3772
Интересна бе футболната събота за юношеските формации на Локомотив И Ботев, които се изправиха два пъти един срещу друг. Двата отбора си размениха по един разгром, като първо родените през 1997-ма година "канари" биха като домакини с 6:0 връстниците си на стадиона в Куртово Конаре.

Веднага след края на мача, на помощния терен на Лаута започна и другото пловдивско дерби между най-малките, което също започна неубедително за железничарите. Йордан Пейчимов откри още в 3-ата минута за гостите от Бирената. Все пак в 23-ата минута Архан Исиф изравни резултата, но 120 секунди по-късно Йордан Захариев прехвърли красиво вратаря на домакините за 1:2. Положението можеше да се задълбочи след греда на Йордан Пейчинов от Ботев. След почивката отборът на домакините излезе преобразен. Още в 39-ата минута Иван Георгиев бе изведен сам срещу вратаря и също потърси печелившото решение с хладнокръвен прехвърлящ удар. В 55-ата минута домакините излязоха напред в резултата след гол от фаул на Неделчо Стоянов. Оттук нататък децата на Апостол Костадинов не пожалиха своя съперник. Само след две минути Иван Георгиев сложи край на интригата, а 180 секунди по-късно нещата отидоха към разгром с хеттрик на Георгиев. След още домакински голове мачът завърши 8:2.

Източник: Lportala.net