Феновете на ЦСКА започнаха да се надъхват за финала срещу Локо
Организираните фенове на ЦСКА от "Трибуна Сектор Г" обявиха старта на дарителска кампания за предстоящия финал за Купата на България срещу Локомотив Пловдив. Срещата е насрочена за 20 май, сряда, от 19:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Освен за този мач, феновете събират пари и за последното Вечно дерби от първенството срещу Левски, което ще се проведе на 16 май отново в центъра на столицата.
Сумата, която привържениците на "Армейците" трябва да съберат е 17 000 евро.