Релич се прибра в Сърбия

2645

Новото попълнение на Локо Милош Релич бе пуснат от ръководството на "черно белите" в кратка почивка. 
Нападателят се прибра в Сърбия за да вземе от родния си град удостоверение за съдимост, което е изискване на имиграционните власти в България при издаването на работна виза.
Сърбинът ще поднови тренировки с отбора в началото на другата седмица.


Още по темата: Монтана - Локомотив (17.09.11)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!