Започнаха записванията на "Лаута" за екскурзия до Монтана

1527
2

Фенклубът на Локомотив започна записванията за екскурзия за предстоящия мач от 6-ия кръг на "А" група срещу Монтана. 
Записванията ще се правят във фен-магазина на "Лаута". Цената на пътуването е 18лв. Тръгването за стадион "Огоста" е в събота от стадион "Локомотив" в 12 часа. Мачът срещу Монтана е от 17 часа.


Още по темата: Монтана - Локомотив (17.09.11)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!