Коко Динев: Крайно съм разочарован от всичко, което се случва

5209
30

Собственикът на Локомотив Коко Динев коментира поражението на тима си след мача с ЦСКА. Срещата ще се запомни с скандалното съдийство, което отмени чист гол на пловдивчани и спорната дузпа за "червените".
"И срещу Лудогорец ни отмениха чист гол. Тогава си признаха, но и тук да си признаят кел файда? Много хора казаха, че няма и дузпа. Каквото и да ви кажа, вече е свършило. Жалба пуснахме преди и ни наказаха нас. В българския футбол е така", каза Динев.

"Крайно съм разочарован от всичко, което се случва. Каквото и да кажа, няма да се чуе. Ако има закон за спорта, ще е много по-добре за всички", допълни Динев.


Още по темата: Монтана - Локомотив (17.09.11)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (30)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!