Локо се разделя с Лукич през зимата

3249
9

Спортно-техническият директор на Локомотив Бранко Милованович разкри, че "черно белите" ще се разделят със сръбската си звезда Ненад Лукич през зимата. 
Късно снощи след мача с ЦСКА на стадион "Българска армия" Милованович разкри, че има интерес към Лукич от страна на доста клубове от Европа. Той само намекна, че най-сериозен интерес до момента проявява клуб от Бундеслигата без да назовава името му.

"Има преговори за Лукич с клуб от първата половина на таблицата в Германия. Отборът е сериозен, след като може да заплати парите за него", каза сърбинът. 

"Който даде най-много пари на него ще го дадем", отсече Бранко.


Още по темата: Монтана - Локомотив (17.09.11)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!