Почетоха Георги Илиев с панихида на "Лаута"

11470
100

Ръководители, футболисти и фенове на Локо почетоха 6-та годишнината от гибелта на бившият собственик Георги Илиев, донесъл единствена титла в историята на Локомотив през паметната 2004 година.

Панихидата в негова памет започна точно в 18 часа на Лаута, като на нея се стече целият представителен отбор на "черно-белите", заедно със спортно-техническият щаб, както и фенове.

Привържениците запалиха свещи до паметната плоча в ложата на стадиона, където Илиев сядаше по време на домакинствата на Локомотив.

Виж коментарите (100)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!