ПФК Спартак: Всеки скандиран вик, всяко развято знаме ни даваше увереност

2958

Ръководството на Спартак (Пловдив) използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на привържениците на отбора за подкрепата им в мачовете от есенния дял в Трета лига - Югоизточна група.

Синьо-белите публикуваха няколко снимки, като към тях добавиха следния текст:

Благодарим ви, спартаклии!

Полусезонът беше изпълнен с емоции, борба и незабравими моменти, а вашата подкрепа беше нашата най-голяма сила!

Всеки скандиран вик, всяко развято знаме в името на отбора – всичко това ни даваше увереност и ни напомняше защо се борим на терена.

Вие сте сърцето на Спартак Пловдив!

Сега гледаме смело напред към следващия полусезон. Нека заедно да направим подкрепата още по-мощна, трибуните още по-гласовити, а нашия дом – още по-страшен за съперниците.

Продължаваме ЗАЕДНО!

Един клуб. Едно семейство. СПАРТАК!


Още по темата: Спартак (Пд) в Трета лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (124)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).