Ботев замина с група от 19 футболисти за Добрич

21851
111

Рано тази сутрин отборът на Ботев замина с група от 19 футболисти за Добрич, където утре от 18 часа ще изиграе първия си мач от новия сезон в "Б" група срещу отбора на Добруджа. Часове преди двубоя ще отпадне един футболист от групата. 
С "канарчетата" отпътува и Даниел Божков, който все още чака жълтата си карта. Днес следобед е предвидена тренировка на помощния терен на стадион "Дружба".
Ето и разширения състав на Ботев:

Армен Амбарцумян, Илия Николов, Емил Аргиров, Васил Василев, Костадин Гаджалов, Николай Димитров, Ангел Рахов, Ивайло Димитров, Владимир Байрев, Димитър Байрев, Васил Гуджев, Светослав Асенов, Тодор Неделев, Йордан Христов, Александър Александров, Тодор Тимонов, Петър Атанасов, Даниел Божков, Атанас Курдов.



Още по темата: Добруджа - Ботев (13.08.11)
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (111)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!