Спартак благодари на феновете, които почистиха клубната база

3114

Привърженици на Спартак (Пловдив) използваха почивния ден, за да почистят клубната база в район "Южен".

От клуба публикуваха няколко снимки от инициативата и благодариха на феновете.

Ето какво написаха "синьо-белите" в официалната си страница във Фейсбук:

Днес отново доказахме, че когато сме ЗАЕДНО – няма невъзможно!

С общи усилия свършихме страхотна работа и направихме още една крачка към това нашият дом да изглежда така, както заслужава!

Огромно БЛАГОДАРИМ на всички, които се включиха – с труд, време, енергия и сърце!

Това е Спартак – едно семейство, една любов, един квартал!


Още по темата: Спартак (Пд) в Трета лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (124)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).