Пловдивски клуб стана държавен шампион по тенис при 14-годишните

3123

Пловдивският клуб "Макс Про 2020" триумфира с титлата на Държавното отборно първенство по тенис за юноши до 14-годишна възраст в Свиленград. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на базата на ТК "Свиленград".

Във финалната среща ТК "Макс Про 2020" (Пловдив) спечели с 3:1 победи срещу ТК "Раковски Бомел 9" (Враца).

Бруно Дженев – Филип Ненчев 6:2, 7:6(5)

Якоб Ясин – Борислав Гергинов 6:1, 6:0

Александър Борисов – Владимир Стоименов 0:6, 3:6

Давид Златански – Микаел Иванов 6:1, 6:2

В мач за третото място ТК "Изида", гр.Добрич се наложи с 3:2 победи над ТК "Малееви", гр.София.

Николай Рачев – Иван Илиев 6:2, 6:4

Камен Иванов – Чавдар Рагин 6:2, 6:1

Даниел Палмър – Симеон Ганев 3:6, 0:6

Матей Иванов – Йоан Огойски 3:6, 4:6

Николай Рачев/Камен Иванов – Чавдар Рагин/Симеон Ганев 6:3, 7:5

Турнирен директор на първенството беше Красимира Цингова, а главен съдия Глория Стоянова.


Още по темата: Тенис от Пловдив и региона
Всички новини по темата: (969)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).