Васил Боснешки заема мястото на Зингаревич в Ботев, ясни са и другите двама нови шефове
Професионален футболен клуб Ботев АД има нов Съвет на директорите. Той се състои от трима души, както беше и предишното управленско тяло на "жълто-черните".
Новите членове са Васил Боснешки, Илко Копарански и Кольо Петров. Те заемат местата на Антон Зингаревич, Александър Ослан и Слави Микински.
Васил Боснешки е избран за председател на Съвета на директорите и именно той ще представлява ПФК Ботев пред различни институции. Негов заместник ще е Илко Копарански. Кольо Петров пък е член.