"Мач Телеграф": Херо се завръща с гръм и трясък в Ботев Пловдив

12784
5

Димитър Димитров - Херо се завръща с гръм и трясък в българския елитен футбол! Бургаският специалист по всяка вероятност ще стане спортен директор на Ботев Пловдив.

Това ще се случи в момента, в който Илиян Филипов поеме финансирането на клуба. Очаква се в близките дни собственикът Антон Зингаревич да прехвърли акциите.

За треньор на "канарчетата" пък е гласен Николай Киров - Белия.

До този момент се смяташе, че Ивелин Попов ще бъде новият спортен директор на "жълто-черния" тим, но той не бърза да влезе в такава роля, като предпочита да играе футбол още една година, твърди в днешния си брой вестник "Мач Телеграф".


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (921)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).