Здравко Лазаров: Остава ЦСКА да бие Славия

5966
25

Нападателят и капитан на отбора на Локомотив (Пловдив) Здравко Лазаров бе доволен от победата на тима си срещу ЦСКА с 4:1. Ето и мнението на футболиста за двубоя с "червените" от 29-ия кръг.

"Мисля, че съдията се справи. Нямаше спорни отсъждания, които да навредят на изхода на двубоя", заяви Лазаров.

"Важното за нас е да победим в последния мач. Но ако ЦСКА не спечели срещу Славия, всичко приключва", отсече капитанът на "железничарите".


Още по темата: Локо - ЦСКА (21.05.11)
Всички новини по темата: (8)

Виж коментарите (25)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!