Пратиха красива съдийка на мач без значение за Ботев
Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за предстоящия 37 кръг във Втора лига.
Кристина Георгиева ще бъде главен съдия на сблъсъка между дубъла на Ботев и Монтана.
"Канарчетата" изпаднаха от второто ниво на родния футбол и мачът е без никакво значение за тях.
Двубоят е в понеделник (19 май) от 18:00 часа на базата в "Коматево".