Чаровна пловдивчанка започна страхотно на турнир в Бразилия
Гергана Топалова се класира за втория кръг на сингъл на тенис турнира на червена настилка в бразилския град Леме. Надпреварата е с награден фонд 30 хиляди долара.
Чаровната пловдивчанка победи представителката на домакините Ана Кандиото с 6:3, 6:2. Срещата продължи 96 минути.
Топалова спечели четири поредени гейма от 2:3 до 6:3 в първия сет, а във втората част спечели пет поредни гейма от 1:2 до 6:1.
Във втория кръг 25-годишната ни тенисистка ще играе срещу друга бразилка - Камила Боси.