Фенове на Пирин след загубата от Ботев: Оставка, мизерници! Вземете мерки на време, да не ви изнесем со се парцалите
Феновете на Пирин (Благоевград) изразиха възмущението си от неочакваната загуба с 0:3 от дубъла на Ботев (Пловдив) във Втора лига.
Ето какво написаха от Пирин Ултрас в социалните мрежи:
Оставка на цялото ръководство, не ставате за нищо! ПИРИН е марка, а не отборче, мижитурки. Редите се на банкомата за заплата на 1-во число, а какво дадохте за Пирин?
Вземете мерки на време, да не ви изнесем со се парцалите. ОСТАВКА, мизерници.