Феновете за Паскалев: Винаги ще бъдеш част от голямото семейство на Локо!
Феновете на Локомотив Пловдив благодариха на бившия вече играч от отбора Мартин Паскалев за отдадеността му към "черно-бялата" кауза.
Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, централният защитник ще продължи кариерата си в босненския ФК Сараево, с който подписа договор за 3,5 години.
Ето какво гласи официалното съобщение от фенклуба на Локомотив Пловдив:
Фенклуб Локомотив Пловдив благодари на Мартин Паскалев за всеотдайната игра и отдаденост към черно-бялата кауза!
Желаем му здраве, късмет и много успехи в бъдещата му кариера! Винаги ще бъдеш част от голямото семейство на Локо!
Успех, Марти и Само Локо!