Зингаревич изказа благодарности след дербито и заяви: Продължаваме да следваме целите си!

6676
13

ПФК Ботев Пловдив публикува декларация в социалните мрежи, която е подписана от Антон Зингаревич. Във втори пореден ден собственикът на "канарчетата" се изказва от официалните канали на клуба, след като забраната му за влизане в България беше потвърдена от ДАНС.

Ето какво гласи посланието от страна на Зингаревич след победата над Локомотив:

Уважаеми ботевисти,

Щастлив съм да ви поздравя с победата в дербито на град Пловдив!

Изказвам искрената си благодарност за горещата и страстна атмосфера, която сътворихте, доказвайки за пореден път, че сте ненадминати в подкрепата си към любимия отбор.

Благодаря ви и за безграничната обич към клуба, за вярата ви в нашите футболисти, които оставиха сърцата си на терена, за да извоюват успеха и да ви направят горди и щастливи.

Благодаря и на целия спортно-технически щаб, както и на цялото административно ръководство на клуба, които продължават да следват общите ни цели неотклонно и с мъжка решимост.

Само Ботев!

С уважение,

Антон Зингаревич


Още по темата: Мачове между Локо и Ботев сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (136)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!