Янко Сандански си тръгна днес от Локо и се запъти в посока Благоевград, научи репортер на Plovdiv24.bg.
Футболистът не присъстваше на следобедната тренировка на "черно-белите", която се проведе на изкуствените игрища на "Оптимум".
Янко Сандански си тръгна днес от Локо и се запъти в посока Благоевград, научи репортер на Plovdiv24.bg.
Футболистът не присъстваше на следобедната тренировка на "черно-белите", която се проведе на изкуствените игрища на "Оптимум".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!