Старши треньора на Локо Неделчо Матушев, сподели след завръщането на тима от Испания, че Базил дьо Карвальо много е липсвал на отбора.

"Липсата на нападател като Базил ни липсваше, ще съм много радостен, ако Карвальо се завърне в тима", сподели Неделчо Матушев.