Христо Бонев: Целта на Локо е купата на България

4434
15

След завръщането на Локомотив от Испания, почетния президент на Локо Христо Бонев сподели, че отборът е напълно готов за зимния полусезон.

Зума също така разкри целите на клуба през сезона. "Целта ни е спечелването на купата на България и трето място в шампионата. Цели, които Локомотив винаги е преследвал", сподели Христо Бонев.


Още по темата: Зимна селекция в Локо 2010/2011
Всички новини по темата: (217)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!