Тримата големи се събраха

4790

Димитър Бербатов публикува любопитна снимка с две от най-големите тенис звезди в света.

Бившият играч на Манчестър Юнайтед се снима с Григор Димитров и Новак Джокович след демонстративния мач в София.

"Силната балканска връзка. Страхотен мач снощи в София", написа бившият номер 9.


Още по темата: Новак Джокович идва в България
Всички новини по темата: (35)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!