Бивш треньор на Ботев се снима с Гришо и Ноле

2968

Старши треньорът на Левски - Станислав Генчев се оказа фен на тениса.

Бившият наставник на Ботев се снима с легендата на световния тенис Новак Джокович, който е в България за демонстративен мач с Григор Димитров.

Специалистът също така се фотографира и с Гришо и публикува фотосите в акаунтите си в социалните мрежи.

Мачът между Гришо и Ноле се очаква с огромен интерес сред родните фенове, като билетите бяха изкупени за минути.


Още по темата: Новак Джокович идва в България
Всички новини по темата: (35)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!