ВМРО-НИЕ подкрепя предложение, шахът да залегне в програмата на учениците

1386
8

Политическа партия Вяра Морал Родолюбие Отговорност - Национален Идеал за Единство (ВМРО - НИЕ) се обявява в подкрепа на предложението на Силвио Данаилов шахматът да се вкара като част от програмата на учениците от 1 до 4 клас.

ВМРО - НИЕ смята, че шахматът е гениална и интелигентна игра, която развива мисленето, подобрява дисциплината и ще е от полза за развитието на нашите деца.

ВМРО - НИЕ в град Пловдив организира ежегоден шахматен турнир за купата на Кан Крум, който се превърна в най-силния от този тип в България. На него участват и много деца, а това е изключително радващо.

ВМРО - НИЕ подкрепя всички добри предложения, свързани с бъдещето на нашите деца.

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).